مردی که هیچ زنی دوستش نداشت

08 فروردین 1400


کتابی از یک کارگردان نیشابوری منتشر شد

🔸"مردی که هیچ زنی دوستش نداشت" عنوان کتابی است از "مهدی فرد قادری" فیلم‌ساز و نویسنده‌ی متولد نیشابور، که به‌تازگی منتشر شده است.

مهدی فرد قادری فیلم‌های سینمایی «جاودانگی» و «بی‌وزنی» را کارگردانی کرده و چندین جایزه بین‌المللی هم در کارنامه دارد. این فیلمنامه‌نویس و کارگردان، حالا با داستان بلند "مردی که هیچ زنی دوستش نداشت" پای به کتابفروشی‌ها گذاشته است.

داستان این کتاب درباره مردی عاشق‌پیشه است که در طول زندگی‌اش درگیر روابط عاطفی با زنان متفاوتی شده و به‌مرور نگرشی منفی و بدبینانه نسبت به جنس زن پیدا کرده است. نویسنده، در کنار روایت داستان، ذهنیات و دغدغه‌های خود را با خواننده به اشتراک می‌گذارد و در این بین مدام به فیلم‌های مشهور سینمایی اشاره می‌کند.

«مردی که هیچ زنی دوستش نداشت» را انتشارات فارابی در ۱۱۳ صفحه و با قیمت ۳۳هزارتومان منتشر کرده که بلافاصله به چاپ‌ دوم هم‌ رسیده است. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
   
▫️     «اول از همه اسپیلبرگ، بعد وودی آلن، اسکورسیزی و بعد فدریکو فلینی. اتاق واقعا محشر شده بود. برای همین فکر کردم ارزششو داره که بهش بگم "جان". هرچند دیروز که از سلف برگشتیم، تصمیم گرفتیم از خودمون یکم بگیم و تازه امروز شروع کرده بودیم به کار، اما توی مدت کوتاهی اتاق شده بودبه قول مامانم عین دسته گل.
- دست خودت درد نکنه عزیز دلم.
فکر کردم "عزیزم" برای روز دوم کافیه اما وقتی بهم گفت "عزیز دلم" دیگه مطمئن شدم که نغمه اولین دوست دخترمه و طبق خیالبافی‌ها و بی‌تجربگی‌های اون زمانم، تنها عشق زندگیم تا ابد خواهد بود...» ص۱۷

📘مردی که هیچ زنی دوستش نداشت، #مهدی_فرد_قادری، #نشر_فارابی، ۱۱۳صفحه، قطع رقعی، چاپ دوم ۱۳۹۹، قیمت:  ۳۳۰۰۰ تومان

🔹این کتاب، همراه با یک عدد دی.وی.دی رایگان فیلم "بی‌وزنی" عرضه شده که می‌توانید از کلبه کتاب کلیدر تهیه کنید.دیدگاه های شما