آگوس و هیولاها 1 (آقای پتی‌پن از راه می‌رسد)

22 فروردین 1398وقتشه با "آگوس" آشنا بشید. پسر شیطون حواس پرت که هیچ‌وقت اتاقشو مرتب نمی‌کنه. متاسفانه ماجراهای آگوس هم از یک روز ناجور شروع می‌شه که مامانش ازش می‌خواد اتاقشو مرتب کنه و آگوس پشت گوش می‌ندازه.

همه‌چیز خوبه تا این‌که آگوس متوجه می‌شه عروسک نارنجی کثیفی که پیدا کرده و توی اتاقش انداخته یک عروسک معمولی نیست. حتی فکرشم نمی‌تونید بکنید که اون عروسک چیه! بگم؟!
نه اگه بگم داستان لو می‌ره. ولی بدونید همه‌چیز از همون روز شروع شد! البته به جز نکته اخلاقی جمع کردن اتاق، نکات باحال‌تری هم هست که بهتره خودتون بخونید. شاید این کتاب باعث شد با کتابای جدید دیگه‌ای آشنا بشید. همون‌جور که آگوس آشنا شد.

▫️راستی ماجراهای آگوس، یک مجموعه‌ی چند جلدیه.

◀️ #چند_سطر_کتاب

روز قبلش زنگ تفریح، داشتم قایم باشک بازی می‌کردم و رفتم توی کتابخانه. وقتی هم‌کلاس‌هایم آمدند که پیدایم کنند، بدوبدو رفتم بیرون و ناخواسته چند تا از کتاب‌ها را انداختم روی زمین. گفتم بعدا یک سر به کتابخانه می‌زنم تا کتاب‌ها را جمع کنم، ولی این کار را نکردم. یادم رفت.
بله. همان‌طور که فکرش را می‌کردم اما مجبورم کرد باهاش بروم کتابخانه. وقتی رسیدیم، از این‌که دیدم همه‌چیز به هم ریخته نیست، حسابی تعجب کردم. خیال می‌کردم ازم می‌خواهد کتاب‌ها را جمع کنم، ولی ذهن نابکارش به مجازات خیلی بدتری اندیشیده بود.
ص 15


📕آگوس و هیولاها 1 (آقای پتی‌پن از راه می‌رسد)/تصویرگر: #لیلیانا_فورتونی / مترجم: #سعید_متین/ #نشر_هوپا/ 135 صفحه/ تیراژ: 2000/ چاپ اول 1397/ قیمت: 20 هزار تومان

عنوان اصلی: Agus y los monstruos: Llega el Sr. Flat!
نویسنده: jaume copons

▫️t.me/klidar  ▫️instaklidar   ▫️klidar.irدیدگاه های شما