/ بلیک کراوچ / نشر باژ / معرفی کتاب کاج ها

28 تیر 1397


یک کتاب ماجرایی نفس‌گیر که ترس رو بدون وجود هیولا و موجودات مخوف به آدم تزریق می‌کنه


#کتاب_امروز 

📒 #کاج_ها
📕 #بلیک_کراوچ
📘مترجم: #زهرا_رحیمی
📗 #نشر_باژ

t.me/klidar

کلیدر/ #مهرنوش:
ایتن مامور ویژه فدرال، وقتی به هوش میاد، چیز چندانی به یاد نمیاره. زخمی و خسته‌س. نمی‌دونه کجاس و باید چکار کنه. وقتی بیهوش می‌شه و دوباره در بیمارستان به‌هوش میاد، کم‌کم به خاطر میاره که چه کسی هست و کجاست.
ایتن برای پیدا کردن دو مامور ویژه‌ی دیگه به شهر ویواردپاینز اومده بود که چند روز قبل در این شهر گم شده بودند و دیگه خبری ازشون نبود. اما کارها درست پیش نمیره. حس مرموزی بهش می‌گه که باید از آدم‌های این شهر دوری کنه. خیلی زود تلاش ایتن برای پیدا کردن همکارانش تبدیل به یک نبرد طاقت‌فرسا برای مرگ و زندگی می‌شه.

چطور می‌شه از این شهر بیرون رفت؟ چطور می‌تونه با همسر و رئیسش تماس بگیره؟ اصلا چرا همه‌ی این اتفاقات رخ می‌دن؟ یک کتاب ماجرایی نفس‌گیر که ترس رو بدون وجود هیولا و موجودات مخوف به آدم تزریق می‌کنه.

#چند_سطر_کتاب 

صدای بلیندا را شنید که گفت: «همینه!» چشم‌هایش را به موقع باز کرد تا او را ببیند که آخرین ورقش را گذاشت و بازی با خودش را بر زد. ورق‌ها را جمع کرد، آن‌ها را بر زد و دوباره آغاز کرد. پنج دقیقه‌ی دیگر گذشت. و ده دقیقه‌ی دیگر.
وقتی بلیندا بازی را تمام کرد و دوباره کارت‌ها را  روی میز چید، درست زمانی بود که ایتن اولین تکانه‌های عصبانیت را در وجودش حس کرد. چشم چپش می‌پرید. دردش هنوز هم در حال افزایش بود. طبق تخمین او، حداقل پانزده دقیقه منتظر  بود و در تمام آن مدت، نه کسی وارد ساختمان شده و نه تلفن زنگ خورده بود؛ حتی برای یک بار.
چشم‌هایش را بست و درحالی که شقیقه‌هایش را ماساژ می‌داد، از شماره‌ی شصت معکوس شمرد. وقتی چشمانش را باز کرد، او هنوز هم بدون پیراهن و سرد، آنجا نشسته بود و بلیندا هنوز هم در حال برگرداندن ورق‌ها بود و کلانتر هنوز هم قرار بود بیاید. ص 74

📙کاج ها (مجموعه ویواردپاینز، جلد اول)/ بلیک کراوچ/ مترجم: زهرا رحیمی/ نشر باژ/ رقعی/ شومیز/343 صفحه/ 22400 تومان

▫️بلیک کراوچ، رمان‌نویس و فیلمنامه‌نویس آثاری پرفروش است. سریالی با نام ویواردپاینز از سه‌گانه‌ی کراوچ The Wayward Pines Trilogy برای شبکه‌ی تلویزیونی فاکس اقتباس شده است. کراوچ همچنین تعداد زیادی رمان نوشته که به بیش از سی زبان در دنیا ترجمه  و منتشر شده است و داستان‌های کوتاهش نیز در مجلات گوناگون آثار جنایی انتشار یافته است. کراوچ با خانواده‌اش در کلرادو زندگی می‌کند. وبسایت: blakecrouch.com

t.me/klidar

 دیدگاه های شما